فیزیوتراپی
خانه / لیزر درمانی / نرخ مناسب لیزر درمانی در اصفهان

نرخ مناسب لیزر درمانی در اصفهان

لیزر درمانی روشی مبتنی بر شواهد علمی در درمان بیماری هاست. دستگاه لیزر نوعی دستگاه درمانی است که قادر می باشد پرتوی ساطع شده را به طور انتخابی، دقیقا بر بافت آسیب دیده جهت درمان متمرکز و انتقال نماید. با توجه به نوع کاربرد و طول درمان نرخ لیزر درمانی متفاوت می باشد. جهت دریافت لیست نرخ لیزر درمانی در اصفهان می توانید با ما در تماس باشید. 

نرخ مناسب لیزر درمانی در اصفهان

کشورهای وارد کننده تجهیزات لیزر درمانی

کشورهای وارد کننده تجهیزات لیزر درمانیکشور های حاشیه خلیج فارس از جمله ایران از وارد کنندگان تجهیزات لیزر درمانی در جهان می باشند. شرکت های فعال در زمینه واردات و تامین تجهیزات پزشکی در سراسر کشور به عنوان وارد کننده لیزر درمانی سعی در ارائه  تجهیزات لیزر درمانی با کیفیت بالا و تولید شده توسط برندهای معتبر جهانی را داشته تا به بهترین نحو نیاز به این نوع تجهیزات در کشور را مرتفع نمایند. در حال حاضر اکثر مراکز معتبر پزشکی در سراسر کشور مجهز به دستگاه های لیزر با بهترین کیفیت و بازخورد درمانی می باشند. 

قیمت لیزر درمانی

اگر چه لیزر درمانی نسبت به انواع درمان های دیگر دارای قیمت بالاتری می باشد اما این نوع درمان با دارا بودن امتیازاتی مانند تسریع درمان و کاهش طول دوره درمان مشکل قیمت بالای درمان را جبران می نماید.
قیمت لیزر درمانی با توجه به عوامل متعددی مانند نوع دستگاه لیزر، نوع کاربرد آن، نوع بیماری، طول دوره درمان و … تعیین می شود. جهت دریافت قیمت عادلانه و مناسب و همچنین داشتن نتیجه رضایت بخش بهتر است جهت لیزر درمانی به مراکز پزشکی معتبر و فعال در این زمینه مراجعه نمود.
این مرکز با در دسترس قرار دادن لیست قیمت لیزر درمانی مراکز معتبر شما را در این امر به بهترین نحو یاری می نماید.

نرخ لیزر درمانی اصولی

نرخ لیزر درمانی اصولی انواع لیز پر توان و کم توان جهت درمان انواع مختلفی از بیماری ها دارای کاربرد فراوان می باشند. جهت کسب رضایت و نتیجه بهینه از درمان با لیزر نیاز به انجام درمانی اصولی و مطابق با دانش روز دنیا می باشد. که این امر از طریق در اختیار داشتن بهترین تجهیزات لیزر درمانی و همچنین کادر مجرب و دارای دانش کافی در این زمینه حاصل می گردد.
ما تنها با یک تماس اطلاعات لازم در زمینه نرخ لیزر درمانی اصولی توسط مراکز پزشکی معتبر و دارای کادر درمانی متخصص و مجرب را در اختیارتان قرار می دهیم.  

انجام لیزر درمانی در مراکز پزشکی اصفهان

لیز درمانی از جمله روش های درمانی پر کاربرد در مراکز پزشکی سراسر کشور به ویژه اصفهان می باشد درمان به کمک لیزر با وجود هزینه بالاتر نسبت به انواع گوناگون روش های درمانی موجود به دلیل تسریع در روند بیماری و کاهش زمان درمان نسبت به انواع دیگر روش ها مقرون به صرفه می باشد و اثرات درمانی رضایت بخش را برای بیمار به همراه دارد.
مراکز مجهز به لیزر درمانی اصفهان تحت نظارت پزشکان متخصص با زمینه های کاری و مرتبط با نوع درمان مشغول به فعالیت می باشند. لیزر درمانی با توجه به نوع کاربرد آن در مراکز درمانی و پزشکی گوناگون و متعددی در اصفهان شامل کلینیک های زیبایی پوست و مو، بیمارستان ها و مراکز فیزیوتراپی و توانبخشی مورد استفاده فراوان دارد. 

ویژگی های منحصر به فرد لیزر درمانی

ویژگی های منحصر به فرد لیزر درمانیلیزر درمانی نوعی استفاده غیر تهاجمی از انرژی لیزر می باشد که در درمان بیماری های مختلفی کاربرد دارد. لیزر اشعه پر انرژی از جنس نور می باشد که  می توان با استفاده از آن انرژی را به شکل کنترل شده ای به بافت هدف و تحت درمان انتقال داد.

 • اشعه لیزر به دلیل دارا بودن طیف خاصی از انرژی قادر به تحریک سلول های زنده و یا آسیب دیده بوده و با فراهم نمودن سوخت اصلی مورد نیاز متابولیسم سلولی منجر به ترمیم بافت آسیب دیده می شود.
 • به دلیل کوچک بودن لیزر، این قابلیت را داراست که دقیقا بر محل مورد نظر متمرکز شود و این ویژگی لیزر درمانی باعث شده تا از آسیب به بافت های سالم جلوگیری به عمل آید روش که تقریبا در دیگر روش های درمانی امکان آن وجود ندارد.
 • لیزر درمانی عملی بدون درد و به اصطلاح غیر تهاجمی می باشد و در حین درمان آسیبی به بافت های سالم بدن مانند آنچه در نتیجه اعمال جراحی اتفاق می افتد نمی رساند. به همین دلیل در مواردی که سایر روش های درمانی برای بیمار سخت و طاقت فرسا باشند لیزر درمانی انتخاب مناسب برای داشتن درمانی راحت و بدون درد می باشد. 
 • لیزر درمانی امکان داشتن درمانی موثر و مفید، بدون درد، دارو و جراحی در موارد زیادی برای افراد فراهم می نماید. لیزر درمانی برای بدن این امکان را فراهم می آورد تا با تحریک سلولی و فعال نمودن مجموعه ای از پاسخ های ترمیم کننده از قدرت خود درمانی و ترمیم کنندگی بالایی که داراست استفاده نماید.  
 • لیزر درمانی به کاهش و تسکین درد کمک نموده و با کاهش میزان التهاب می تواند باعث تسریع بهبود در انواعی از بیماری های حاد و مزمن شود.

از جمله ویژگی های منحصر به فرد لیزر درمانی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ویژگی های کلینیکی لیزر درمانی:

یک گزینه مناسب برای شرایط سخت و دشوار

جایگزینی مناسبی برای اعمال جراحی

عامل تسریع کننده دوره و طول درمان

درمانی آسان و غیر تهاجمی

درمان بر پایه ادله علمی 

 گزینه جانبی و کمکی مفید جهت تسریع درمان در کنار سایر درمانهای موجود

سیستم مدیریتی مناسب جهت کنترل و مدیریت درد در دردهای طولانی و مزمن

 • مزایای عملکردی لیزر درمانی: 

لیزر نرم افزاری هوشمند است که قادر است در هر بار استفاده دوز مشخص و مورد نیاز را تامین نماید.

می تواند عامل درمانی موثر در کنار استفاده از دارو باشد.

لیزر درمانی در مورد برای درمان بسیاری از بیماریها

لیزر درمانی به دلیل مزایای بسیاری که دارا می باشد یکی از روش های پر طرفدار در درمان انواعی از بیماری ها می باشد.

کاربرد لیز درمانی در درمان بیماری ها:

لیزر درمانی در بیماری های اسکلتی_عضلانی:

یکی از کاربردهای متداول و فراوان لیزر درمانی در زمینه درمان اختلالات اسکلتی_عضلانی می باشد. لیزر جهت درمان انواع مختلفی از این نوع اختلالات از جمله انواع آرتروز، روماتیسم مفصلی، فیبرومیالژی، دردهای و شکستگی های حاصل از پوکی استخوان، درد های کمکی، اختلالات حاصل از آسیب های ورزشی، در رفتگی ها و التهابات ناحیه خلاف کپسول مفصلی، التهاب و تورم ناشی از پیچ خوردگی مفاصل به کار برده می شود. 

بیماری های قلبی عروقی:

لیزر درمانی به علت دارا بودن قابلیت های گوناگون از جمله گشاد کردن عروق، افزایش عروق جدید،  افزایش گردش خون موضعی ، کاهش میزان پلاک های آترو آمبولی و تجمع های پلاکتی و افزایش متابولیسم هوازی در درمان بیماری های قلبی عروقی دارای کاربرد فراوان می باشد.
از جمله موارد کاربرد لیزر در این زمینه می توان به درمان ایسکمی قلبی،واریس، فشار خون، ضایعات ناشی از انسداد عروق، آترواسکلروزیس، آمبولی ریه، انواع آریتمی قلبی، بیماری رینود، بیماری برگر و ترمبوفلبیت اشاره نمود. همچنین از لیز درمانی به عنوان عامل کمکی در کاهش مصرف داروهای درمانی در این زمینه استفاده می شود.

 لیزر درمانی در درمان بیماری های گوش، حلق و بینی:

از موارد کاربرد لیزر درمانی در این زمینه، درمان بیماری هایی مانند سینوزیت، وز وز گوش، پارگی در پرده گوش، تورم و التهاب های مکرر لوزه، درمان لوزه سوم، عفونت های موجود در گوش میانی، رنیت آلرژیک، استوماتیت، التهاب غده پاروتید، آرتریت ناشی از مفصل تمپروماندیبولار،ادم ناشی از جراحی رینوبلاستی و انواع جراحی فک و صورت می باشد.

بیماری های سیستم گوارشی: 

از لیزر در درمان زخم معده، زخم دوازدهه، التهاب پانکراس، گاستریت، هپاتیت، سیروز کبدی، یبوست، انواع کولیت، شقاق و هموروئید استفاده می شود.

انواع بیماری زنان و زایمان:

لیزر درمانی جهت درمان بیماری های مختلف زنان مانند درد های مزمن ناحیه لگن، انواع عفونت و زخم ناحیه واژینال، انواع کیست بارتولن، درد های ماهانه، نازائی از نوع لوله ای، ماستیت و التهاب غدد شیری و درمان اسکار ناشی از انواع درمان کاربرد دارد.

انواع بیماری کلیه و مجاری ادراری:

از جمله این بیماری ها می توان انواع انسداد حاصل از التهاب، پروستاتیت، عفونت های مزمن و مقاوم در برابر درمان، پیلو نفریت، اورتریت، اپدیدیمیت و سیستیت را نام برد.

درمان بیماری های ریوی:

لیزر به دلیل داشتن اثراتی مانند گشاد کننده برونش، کاهنده التهاب، متعادل کننده سیستم ایمنی، تسریع کننده ترمیم آسیب بافتی، افزایش دهنده درناژ لنفاوی و حرکت مژک های ریوی جهت درمان انواع بیماری ریوی کاربرد دارد.
از جمله بیماری های ریوی قابل درمان با لیزر می توان به پنومونی، آسم تنفسی، عفونت های ریوی، حساسیت های آلرژیک، سل، برونشیت و برونشکتازی اشاره کرد.

انواع بیماری اعصاب:

لیزر درمان جهت درمان انواع متنوعی از بیماری اعصاب مانند، انواع نروپاتی، انواع سر درد به ویژه میگرن، رادیکولوپاتی های ناشی از ضربه و فشار دیسک در مراحل اولیه، سندرم کانال کارپال، انجام بازپروری در بیماران دچار ضربه مغزی، درمان نروپاتی های متابولیک مانند دیابت، فلج بلز، رفلکسودیستروفی سمپاتیک، کاهش التهاب و آسیب اعصاب ناشی از ضربه کاربرد دارد.

انجام انواع جراحی:

در جراحی ها از لیزر درمانی برای ترمیم سریع زخم های ناشی از جراحی، افزایش درناژ لنفاوی در درمان لنف ادم، کاهش التهاب و ادم بعد از انجام رادیو تراپی در جراحی های بیماری های سرطانی و کاهش درد در دوره ریکاوری استفاده می شود. 

بیماری های آندوکرینی و متابولیسمی:

از جمله موارد کاربرد لیزر درمانی در این مورد می توان به درمان دیابت، درمان اختلالات چربی،  متعادل سازی متابولیسم و درمان اختلالات تیروئید اشاره نمود. 

لیزر درمانی در دندانپزشکی:

لیزر درمانی در دندانپزشکی دارای کاربردهای فراوانی می باشد.موارد کاربرد لیزر درمانی در دندانپزشکی شامل مواردی مانند:
درمان آفت، خونریزی ناشی از دستکاری های دهان و دندان، کشیدن دندان، ، ژنژویت، پوسیدگی دندان، ایمپلنت دندان، شکستگی فک، لکوپلاک، زخم لب، التهاب و ادم ناشی از جراحی، کاهش درد و بی حسی، جاگذاری پروتز و گلوسیت می باشد.

درمان بیماری های چشم:

لیزر درمانی در چشم پزشکی مورد تایید همگان نبوده و در این روش درمانی جای بحث و تردید در میان بزرگان این علم وجود دارد.  از لیزر درمانی در چشم پزشکی برای درمان بیماری هایی مانند گل مژه، حوادث ناشی از سوختگی، بلفاریت، اووئیت،ایریدوسیکلیت و … استفاده می شود.

لیزر درمانی و بیماری های روانی:

 لیزر درمانی در درمان بیماری های روانی مانند افسردگی، اضطراب، افسردگی حاصل در نتیجه بیماری های مزمن، مشکلات پسیکوسوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد.

لیزر درمانی و بیماری ای اطفال:

در درمان بیماری هایی مانند برونشیت، انواع سوختگی، انواع بیماری ریوی،پنومونی، فارنژیت، تونسلیت و انواع شکستگی در کودکان از لیزر درمانی استفاده می شود.

استفاده از لیزر درمانی در انکولوژی:

در این مورد لیزر درمانی جهت کاهش عوارض ناشی از شیمی درمانی مانند کاهش ادم و التهاب،زخم های ناشی از رادیوتراپی و استوماتیت کاربرد دارد.

انواع بیماری پوستی:

لیزر درمان جهت درمان انواع زخم مقاوم در برابر درمان مانند زخم های دیابتی، زخم بستر، زخم عروقی، انواع سوختگی، استریا، درمان انواع اسکار هیپرتوفیک، پیشگیری از کلوئید، ویتلیگو، اگزما، آکنه، روزاسه، لوپوس دیسکوئید، آلوپسی، ریزش مو، ضایعات سبورئیک، سلولیت و زخم های مخاطی و ضایعات بلوز کاربرد دارد. از دیگر موارد کاربرد لیزر درمانی جهت درمان بیماری های پوستی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درمان ضایعات و خال های عروقی: 

رنگ این ضایعات به طور معمول قرمز روشن یا تیره می باشد. این ضایعات به طور معمول به ضایعات ناشی از ماه گرفتگی معروف می باشند. امروزه این ضایعات با استفاده از لیزر درمانی به طور کامل و بهینه ای قابل درمان می باشند.

 • درمان ضایعات رنگی و رنگدانه های موجود در پوست:

این نوع ضایعات شامل انواع کک و مک و خالکوبی هستند. 

 • درمان و کاهش موهای زاید در نواحی مختلف بدن: 

با استفاده از دستگاه های لیزر که خاص این موارد ساخته و طراحی شده اند می تواند تنها با چند جلسه مو های زاید و ناخواسته مناطق مختلف بدن کاهش و از بین برد.

 • کاهش انواع چین و چروک و محل جوش:

در بسیاری از موارد پاسخ درمانی مناسبی با استفاده از لیزر درمانی در موارد ذکر شده می توان دریافت نمود. 

لیزر درمانی در توانبخش و طب فیزیکی: 

 • درمان انواع آرتروز حاد و مزمن در کلیه مفاصل بدن به ویژه مفاصل گردن و زانو
 • درمان کننده اختلالات_عضلانی مختلف مانند، شانه منجمد، آرنج تنیس بازان،آرنج گلف بازان و سندرم تونل کارپال موجود در مچ دست
 • لیزر درمانی جهت رمان انواع پیچ خوردگی مفاصل مانند پیچ خوردگی مچ پا و …
 •  درمان نوروپاتی های دیابتی
 • درمان آسیب های ناشی از ورزش
 • درمان و ترمیم اعصاب محیطی آسیب دیده

تأمین کننده مواد اولیه درمانی در بازار

تأمین کننده مواد اولیه درمانی در بازاریکی از بخش های مهم دستگاه لیزر محیط تقویت کننده یا محیط لیزری می باشد. این محیط منبع ساطع کننده اشعه لیزر می باشد که می تواند از گاز، مایع یا جامد تشکیل شود. مواد متشکل محیط می توانند طول موج اشعه لیزر تولید شده در دستگاه را مشخص نمایند.
اصولا لیزرها را بر ساس مواد پایه و تولید کننده لیزر نامگذاری می شوند. انواع لیزر شامل لیزر های گازی، لیزرهای مایع یا رزینه، لیزرهای الکترون آزاد و لیزرهای نیمه رسانا می باشند. که در هریک از انواع لیزر با توجه به نوع آن از مواد اولیه متفاوت استفاده می شود.
از جمله مواد اولیه کاربردی در لیزر درمانی می توان به هلیم_نئون، در اکسید کربن و نئودنیوم اشاره نمود. شرکت های فعال در زمینه تجهیزات پزشکی از جمله تامین کنندگان مواد اولیه لیزر درمانی در بازار کشور می باشند.  

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138104247
شماره ثابت: 03132687125
شماره ثابت: 03132687126
شماره فکس: 03132687126
آدرس کانال: Iranianphysiotherapy@

مطلب پیشنهادی

تعرفه قیمت لیزر درمانی در بازار ایران

تعرفه لیزر درمانی در ایران، طبق مصوبات تعیین شده از جانب وزارت بهداشت و درمان کشور تعریف می شود و متناسب با نوع مراکز درمانی، برای این روش درمانی در پزشکی، مبلغ

پاسخی بگذارید