فیزیوتراپی
خانه / فیزیوتراپی / لیست قیمت انواع فیزوتراپی در اصفهان

لیست قیمت انواع فیزوتراپی در اصفهان

در واقع فیزیوتراپی یک نوع درمانی میباشد برای افرادی که دچار مشکل شده اند. درمانی برای ترمیم قسمت آسیب دیده بدن می باشد. فیزیوتراپی قسمت آسیب دیده را تحریک میکند برای عملکرد بهتر بیمار.
در واقع فیزیوتراپی به جسم یک توانبخشی دوباره می دهد و از آسیب نیز پیشگیری می کند و کمک بسیار زیادی برای برگرداندن سلامتی می باشد. لیست قیمت فیزوتراپی در اصفهان با توجه به ناحیه ای از بدن متفاوت می باشد.

لیست قیمت انواع فیزوتراپی در اصفهان

خلاقيت در طراحي فیزوتراپی

خلاقيت در طراحي فیزوتراپی فیزوتراپی نوعی درمان برای سلامتی می باشد و با حرکت و درد و ارزیابی که می شود به همراه است. دکتر پس از تشخیص و مشاهده علائم درمان و یا پیشگیری را توسط فیزیوتراپیست شروع می کند.
فیزوتراپست هدف اصلی آن بهبود پیدا کردن و داشتن یک زندگی بهتر برای افراد می باشد. فیزیوتراپی از طریق عوامل مختلفی مانند فیزیکی و مکانیکی و با استفاده از کاربرد ها و تکنیک های خاص و یکسری تمرینات طبی، البته با توجه به آگاهی های لازمی که از آناتومی و عضلات و مفاصل به دست آورده از بیمار شروع به فعالیت می کند.
مهمترین خلاقیت در طراحی فیزیوتراپی این است که بتواند با روش های ممکن توانایی و سلامت فرد را به او برگردانند .
یک فیزیوتراپ با کمک گرما و یا سرما می توانند این کار را انجام دهد. جریان های الکتریکی با فرکانس پایین و یا همان به اصطلاح برق دادن یک روش درمانی می باشد که فرد با کمک آن بسیار بهبود پیدا خواهد کرد.
عواملی الکترو مغناطیسی مانند لیزر و مادون قرمز نیز یک خلاقیت در فیزیوتراپی بوده است. ماساژ درمانی یک راه حل بسیار خوب و مفید است که از زمان های بسیار دور این کار انجام می شده است.
بسیری از متخصصین در این امر پیشنهاد می دهند که فرد بیمار در روز ساعت های خاصی در آب ولرم راه برود و این عمل بسیار کک می کند تا فرد زودتر بهبود یابد. برخی از حرکات مفصل ها هم کمک بسیار زیادی به این بیماری می کند.
متخصصین حرکات و تمرینات کششی و طبی را به بیمار می آموزند و از او می خواهند که این عمل را به آرامی تکرار کند. طراحي فیزوتراپی برای  کادر درمانی هایی که به این شغل علاقه مند هستند می باشد.

انواع مختلف فیزوتراپی پزشكي

با توجه به اینکه فیزیوتراپی در بسیاری از اختلالات و بیماری های دستگاه عصبی و از نظر اسکلت و ستون فقرات کاربرد دارد دارای انواع مختلفی نیز باید باشد تا هر یک از بیماری ها را با یک روش خاص درمان کند.
عملا فیزیوتراپی باعث کاهش درد های عضلانی و همچنین درد هایی که در مفصل ها به وجود می آیند می شود. اگر دچار التهاب و تورم شده باشید با این عمل بهبود پیدا می کنید.
اگر بیماری بعد از هر حادثه ای توان حرکت را دارا نمی باشد با این کار بسیار زیاد بهبود پیدا می کند. همچنین برای بهبود کنترل حرکتی از طریق بالا بردن تعادل و همچنین با دارا بودن آموزش های لازم همراه می باشد.
علاوه بر تمامی مواردی که گفته شده است حمایت روحی و تقویت اراده و در کنار آن افزایش انگیزه می شود. امروزه انجام فیزیوتراپی در ورزشکاران که دچار آسیب هایی شده اند ازیک اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
این عمل باعث یک آرامش در بدن و همچنین کاهش چسبندگی و کمک بسیار زیاد به بازگشت خون و در کنار آن کاهش درد می کند. تعدادی از نوزادان که متولد می شوند دارای نوعی از معلولیت می باشند که انجام فیریوتراپی به موقع و به جا می تواند در معلولیت فرد اقدامات بسیار مهمی را انجام دهد.
فیزیوتراپی در بیماری های زنان با یک هدف از بین بردن کاهش درد های مزمن و همچنین برخی از عفونت ها که در بافت های مختلف دستگاه تناسلی ایجاد می شود و در کنار آن عضلات اطراف لگن و همچنین نواحی آسیب دیده دیگر نیز می باشد.
خانم ها به دلایل مختلفی دچار کمر درد می شوند و این درد ها در برخی از مواقع واقعا طاقت فرسا است و با کمک فیزیوتراپی می توان این نوع از درد ها را بسیار کم کرد. برخی از افراد بعد از جراحی های مختلف دچار این عارضه می شوند که حتما باید جلسات درمانی را بگذرانند تا درد آنها کاهش یابد و از بین رود.
انواع فیزوتراپی موجود می باشد و پزشک معالج با در نظر گرفتن علایم بیمار و همچنین میزان جراحت وارد شده بر روی بیمار تشخیص می دهد که از کدام روش استفاده کند تا بهتر و سریع تر جواب گیرد.
هر بیماری دارای یک نوع از فیزوتراپی می باشد و بهتر است که از همان نوه و مدل را تا جلسه درمانی آخر ادامه دهد. تا بهبود کامل یابد.

تنوع مدل فیزوتراپی خانگي

 تنوع مدل فیزوتراپی خانگي تنوع مدل های فیزیوتراپی خانگی بسیار بالا می باشد. این روزها این وسیله طرفدارانم بسیار زیادی پیدا کرده است. به طور معمول همه ی ما افرادی را دیدیم که دچار مشکلات اسکلتی و یا عضلانی و عصبی می باشند.
این نوع از مشکلات پیر و جوان نمی شناسد و همه را درگیر می کند. بهترین روش در مانی این نوع از مشکلات، فیزیوتراپی است و چه چیزی می تواند بهتر از این باشد که به جای مراجعه مکرر به مراکز درمانی ان را در منزل خود انجام دهید.
دستگاه فیزیوتراپی خانگی یک ابزاری است برای تسکین درد های زیاد و یا درد های بسیار حاد. این نوع از دستگاه ها از طریق انرژی الکتریکی با طول موج های مختلف به اعصاب تاثیر خود را کی گذارند.
این وسیله بسیار تاثیر گذار می باشد. قبل از اینکه شما اقدام به تهیه این نوع از دستگاه ها برای منزل خود کنید شما باید دانش و اطلاعات خود را در این زمینه بسیار بالا ببرید.
همچنین نحوه عملکرد و کار با دستگاه و خود عمل فیزیوتراپی را خوب تحقیق و مطالعه کنید.تا یک جواب برعکس عاید شما نشود. یکی از مهمترین و بهترین کاربرد فیزیوتراپی خانگی برای بیماری های دستگاه حرکتی بدن می باشد.
بیماری های تنفسی و قلبی و عروقی نیز می توانند تحت درمان با فیزیوتراپی های خانگی قرار بگیرند. این عمل با با بهره گیری از یک ترکیب ورزش  به همراه ماساژ و در کنار آن دستگاه های مولد الکتریکی می تواند یکی از موثر ترین روش های درمانی برای درد های استخوانی می باشد.
تنوع مدل بسیار بالا است و بیماران می توانند از آن در مصارف خانگی بسیار استفاده کنند. استفاده از این محصولات در منزل کمک بسیار زیادی خواهد کرد که خیلی زود بهبود پیدا کنید و سلامتی خود را به دست آورید.
افراد ممکن است به دلیل بیماری بسیار حاد نتوانند به یک فیزیوتراپی در بیرون از منزل خود روند و درمان را ادامه دهند پس می توانند در منزل این عمل را به صورت مداوم انجام دهند تا بهبودی خود را به دست آورند.

عملکرد فیزوتراپی مخصوص آرتروز

آرتروز زانو یکی از شایع ترین عوامل در درد های مفصلی و زانو می باشد. این نوع از آرتروز شایع ترین بیماری در رماتیسم می باشد. به علت تغییرات مختلف در فیزیولوژی ایجاد می شود.
این نوع از تغییرات باعث از بین رفتن غضروف مفصلی می شود و تغییر شکل استخوان ها را به همراه دارد. آرتروز علت اصلی بروز بیماری از یک ناتوانی می باشد. با افزایش سن میزان شیوع اینبیماری بیشتر هم می شود.
عملکرد فیزیوتراپی مخصوص آرتروز جلوگیری از ضربه و فشار به مفصل درگیر می باشد. و در کنار ان بهبود قدرت عضله و همچنین بهبود تغذیه غضروف و کاهش درد و بازگرداندن بیمار به یک عملکرد مناسب و خوب می باشد.
درمان های الکتریکی و حرارتی در فیزیوتراپی شامل انواع تحریک ها می شود که با دستگاه ها و روش های گوناگونی صورت می گیرد. این عملکرد ها همراه با دستگاه هایی که مخصوص به این کارها می باشد صورت می گیرد و همچین در بهبود عملکرد ها بسیار موثر است.
تمرین های تقویتی و کششی و همچنین تمرین هایی که حرکتی هستند برای آرتروز بسیار مفید می باشند. تمرین هایی مانند شنا و دوچرخه سواری برای این بیماری اصلا توصیه نمی شود.
عضلات قوی از مفصل محافظت می کند و باعث بهتر شدن بیمار می شود و استرس و همچنین ضربات وارد شده به مفصل را کاهش می دهد. توصیه هایی که به افرادی که دچار آرتروز شده اند می شود این است که در ابتدا وزن خود را کم کنند.
همچنین این افراد از کارهای شدید پرهیز کنند در هر شرایطی از توالت فرنگی استفاده نمایند. آب درمانی و انجام ورزش ها در آب تیز به مقدار بسیار زیادی به بهبود این بیماری کمک می کند.

انجام فیزوتراپی در مراکز درمانی

 انجام فیزوتراپی در مراکز درمانیفیزیوتراپی به عنوان یک رشته بالینی برای درمان بیماری های بدن انسان توسط عوامل فیزیکی از قبیل جریان های الکتریکی و همچنین آب درمانی و در کنار آن درمان های دستی می باشد.
فیزیوتراپی یک درمان بدون دارو می باشد و امروزه در دنیا به خاطر همین ویژگی گسترش بسیار فراوانی یافته است. این روش درمانی بسیاری از مشکلات جسمانی را برطرف خواهد کرد.
از جمله موارد کاربرد این روش می توان به مشاوره هایی که در مراکز درمانی صورت می گیرد اشاره کرد. در مراکز هدف، بالا بردن عملکرد جسمانی است. در مراکز درمانی با در دست داشتن تجهیزات و وسایل های پیشرفته می توانند طی گذراندن مراحل مختلف سلامتی خود را بدست آورند.
در این مراکز افراد متخصص و کاربلدی هستند که با علم به این عمل و گذراندن مراحل درسی و عملی و تئوری توانسته اند در این کار مهارت های لازم را بدست آورند. افراد متخصص در این مراکز با تلاش و کوشش بسیار، مریض هایی که توانایی حرکت های جزئی راحتی ندارند آنها را به حرکت در می آورند و امید به زندگی را بسیار بالا می برند.  این افراد با استفاده از دستگاه های پیشرفته که امروزه وجود دارد عمل بهبود را سریع تر انجام می دهند.

فیزوتراپی اتوماتیک برای توانبخشی زانو

فیزیوتراپی اتوماتیک برای توانبخشی زانو می باشد که یک فیزیوتراپیست با استفاده از تجهیزات الکتریکی و حرکات ورزشی نسبت به درمان زانو درد و مشکلات زانو اقدام می کند.
نوع درمان جهت فیزیوتراپی برای هر فرد که پیشنهاد می شود به شرایط بدنی بیمار و سن او نوع سبک زندگی و موارد گوناگون بسیاری می باشد. و اینکه میزان آسیب دیدگی زانو در چه حدی است و وضعیت سلامتی عمومی بیمار چگونه می باشد.
این موارد گفته شده فیزیوتراپیست را مجاب می کند که از کدام روش درمان برای فرد مورد نظر شروع کنند. فیزیوتراپی اتوماتیکی بسیاری وجود دارد که می توان از آن بهره برد. اگر آسیب دیدگی در حد کشیدگی عضله و یا مشکلاتی باشد که برای دوندگان پیش می آید از روش فیزیوتراپی استفاده می شود.
این روش بهترین روش درمان در فیریوتراپی می باشد. استفاده از امواج ماوراء صوت  بسیار زیاد در درمان این چنین بیماریهایی موثر می باشد و امروزه تنوع بیشتری هم پیدا کرده است.
هر کدام از این روش ها که صورت می گیرد دارای اصول و عملکرد های یکسانی می باشند. در برخی از موارد جهت فیزیوتراپی زانو برای کم کردن درد مفاصل و یا درد زانو با فیزیوتراپی اتومانتیک درمان می کنند و یک درمانی که بدون درد می باشد.
در این روش امواج الکترو مغناطیسی مورد استفاده قرار می گیرد که در درمان زانو بسیار موثر می باشد. فیزوتراپی اتوماتیک بسیار عالی می باشد.

ارزان ترين قيمت فیزوتراپی در اصفهان

ارزان ترين قيمت فیزوتراپی در اصفهانارزان ترین قیمت فیزوتراپی در اصفهان با در دست داشتن بهترین روش های درمانی برای زانو و نقاط دیگر از بدن و با استفاده از الکتروتراپی و تجهیزات مدرن و پیشرفته بسیاری آماده خدمت رسانی می باشد.
این مرکز در اصفهان که از این روش که یک درمان فیزیکی می باشد مورد استفاده قرار می دهند. در حال حاضر در این کلینیک توانبخشی در این شهر انواع گوناگونی از دستگاه ها را در اختیار دارد.
و از بهترین و معروفترین دستگاه و همچنین به روز ترین را تهیه می کند. استفاده از این دستگاه ها سبب می شود تا درد کاهش پیدا کند و همچنین سرعت درمان بیشتر شود و بهبودی پیدا کنند بیماران  و به سرعت عضلات دارای توانبخشی شوند.
مدل فیزوتراپی اصفهان بسیار خوب و بهینه می باشد و این امکان را می دهد که بیماران تا جلسات آخر این روش را ادامه دهند و از عملکرد راضی باشند. و یک نتیجه خوبی را به دست آورند.
فیزوتراپی ارزان اصفهان این امکانات را بسیار ارزان و به صرفه با یک کادر درمانی عالی در اختیار این بیماران قرار می دهد و بیماران می توانند بهترین استفاده را ببرند. عملکرد این مرکز بسیار خوب بوده است و دستگاه ها و تجهیزات به روز در اختیار دارد.
مراکز فیزوتراپی اصفهان این امکان را فراهم کرده است که همه بیماران بتوانند با مبلغ اندک خود را درمان کنند و از درد و بیماری دور بمانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138104247
شماره ثابت: 03132687125
شماره ثابت: 03132687126
شماره فکس: 03132687126
آدرس کانال: Iranianphysiotherapy@

مطلب پیشنهادی

فیزیوتراپی رباط صلیبی با قیمت مناسب

یکی از مشکلاتی که از زبان بسیاری از ورزشکاران خصوصا فوتبالیست ها می شنویم، آسیب رباط صلیبی آنها طی بازی است. به دلیل بی ثباتی و درد ناشی از پارگی این رباط در با

پاسخی بگذارید