فیزیوتراپی
خانه / ورزش درمانی / قیمت روز ورزش درمانی در اصفهان

قیمت روز ورزش درمانی در اصفهان

ورزش درمانی به حرکاتی می گویند که برای بسیاری از بیماری های جسمی خیلی موثر خواهد بود. انجام این نوع حرکات ورزشی برای افرادی که معلول هستند و یا افرادی که دچار تصادف شده اند و غیره بسیار مناسب خواهد بود. این امر دارای دو نوع حرکت است که شامل حرفه ای و ساده بوده است که قیمت روز ورزش درمانی در هر نوع آن، متفاوت است.

قیمت روز ورزش درمانی در اصفهان

انواع ورزش درمانی ارائه شده در اصفهان

انواع ورزش درمانی ارائه شده در اصفهانبخشی از ورزش درمانی اصفهان شامل انواع ماساژ بوده که چند نمونه از آنها را نام می برم:

ماساژ هارمونی: ماساژ سر با روغن های طبیعی در تقویت سیستم ایمنی بدن و و ساقه مو و همچنین در بهبود خلق و خو و کاهش استرس شخص نقش بسیاری دارد.

ماساژ اورینتال: این نوع ماساژ، به صورت ترکیبی می باشد و برای کسانی که خواهان استفاده از حرکات محکم کششی و ماساژ ملایم بدن به صورت همزمان می باشند، واقعا رضایت بخش است.

ماساژ شکلات: ماساژ شکلات علاوه بر شفافیت و بهبود پوست به واسطه کافئین موجود در شکلات، باعث شکسته شدن سلولیت ها و افزایش چربی سوزی می شود. 

ماساژ شمع: در حال حاضر این نوع ماساژ یکی از پرطرفدارترین ماساژ های دنیا است و از انواع ماساژ های خاص می باشد. در طول این ماساژ به جای ترکیبات روغنی گیاهی، از شمع های خاص استفاده می شود.

ماساژ شیر و عسل: ماساژ شیر و عسل به عنوان یک ماساژ نرم و از قدیمی ترین روش های موجود می باشد . این نوع ماساژ بهترین درمان برای درد های عضلانی ، استخوانی ، بیماری های تنفسی و عامل پیشگیری از مشکلات زیادی مانند اضطراب است.

ماساژ پرفورمنس: ماساژی است که بیشتر برای نواحی شانه و کمر مورد استفاده قرار می گیرد . ماساژ پرفورمنس برای افرادی که به علت ساعات کاری زیاد پشت میز می نشینند و یا مجبور به رانندگی طولانی مدت هستند ، بسیار موثر می باشد.

ماساژ پا: پا به عنوان قلب دوم ، نقش مهمی در سلامتی بدن دارد . به دلیل تحمیل شدن وزن زیاد در این نواحی ، نقش تعیین کننده در آرامش و سلامت انسان دارد.

ورزش درمانی و روند بهبود موثر اندام ها

ورزش درمانی و روند بهبود موثر اندام هامعمولا حرکاتی که به صورت اختصاصی برنامه ریزی شده است را ورزش درمانی می گویند. ورزش درمانی دارای مهم ترین حرکاتی است که باعث می شود اندام های آسیب دیده بهبود موثری داشته باشند. 

همچنین انواع ورزش درمانی، بخشی از فعالیت هایی که در فیزیوتراپی صورت می گیرد بوده و روی مهم ترین عضلات بدن شخص تمرکز دارد و انجام این حرکات نقش مهمی در بهبود یافتن استخوان های بدن خواهد داشت.

می توان گفت که سلامتی ریه ها با انجام روزانه کمی ورزش درمانی شما را شگفت زده و به تنفس هر چه بهتر شما کمک خواهد کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138104247
شماره ثابت: 03132687125
شماره ثابت: 03132687126
شماره فکس: 03132687126
آدرس کانال: Iranianphysiotherapy@

مطلب پیشنهادی

آخرین تعرفه ورزش درمانی در ایران

خوشبختانه امروزه با پیشرفت دانش بشری و تداوم در استقبال مردم ازرشته های ورزشی هم چون پیلاتس وانجام حرکات کششی و استقامتی ساده و حرفه ای ... به صورت ناخودآگاه وا

پاسخی بگذارید