فیزیوتراپی
خانه / ورزش درمانی / تعرفه قیمت ورزش درمانی در بازار ایران

تعرفه قیمت ورزش درمانی در بازار ایران

تعرفه ورزش درمانی در ایران و جهان با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود که از جمله این عوامل می توان به دوره زمانی آن اشاره کرد. هر چه دوره زمانی انجام ورزش درمانی افزایش پیدا کند، در تعرفه قیمت ورزش درمانی در بازار ایران تاثیر خواهد داشت. انجام این حرکات با توجه به مشکل فرد انجام می شود. برای مثال شخصی که دچار دیسک کمر است با شخصی که دچار بیماری ام اس می باشد باید از حرکات جداگانه ای استفاده کنند. ورزش درمانی به فعالیت های گفته می شود که سلامت جسمانی افراد را افزایش خواهد داد. در حال حاضر این حرکات در ایران توسط بیمارستان های خصوصی ارائه می شوند. این بیمارستان ها سابقه بسیار طولانی در این زمنیه دارند و این حرکات را به بهترین شکل ممکن به افراد آموزش می دهند. قیمت انجام این حرکات در این بیمارستان ها در سطح مناسبی قرار دارد و در حد توان مالی افراد جامعه خواهد بود. برای انجام این حرکات در سطح عالی می توانید به این بیمارستان ها مراجعه فرمایید.تعرفه قیمت ورزش درمانی در بازار ایران

انجام ورزش درمانی در بیمارستان های تخصصی

انجام ورزش درمانی در بیمارستان های تخصصیورزش درمانی به حرکات ورزشی گفته می شود که باعث افزایش مقاومت بدن و انعطاف پذیری ستون فقرات استفاده می شود. این حرکات جزء رشته فیزیوتراپی محسوب می شوند و باعث قوی تر شدن استخوان ها خواهد شد. انجام این حرکات بیشتر برای افرادی مناسب است که دچار سانحه های رانندگی شده اند و یا این که از درد ستون فقرات رنج می برند. انجام این حرکات توسط متخصصانی که در این رشته تخصص لازم را دارند، صورت می گیرد.

انجام و آموزش این حرکات در همه بیمارستان ها صورت نمی گیرد و بیشتر در بیمارستان های تخصصی ارائه می شود. اگر از درد های عضلانی رنج می برید و یا این که در راه رفتن مشکل دارید، می توانید به این بیمارستان ها مراجعه کنید. تاثیر ورزش درمانی برای قوی تر شدن عضلات بسیار زیاد می باشد و ثبات بدن را موجب خواهد شد.

این بیمارستان ها مخصوص انجام این حرکات هستند و انواع این حرکات را به بهترین شکل ممکن به افراد آموزش می دهند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به این بیمارستان ها این حرکات را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. در این بیمارستان ها افراد کار آزموده بسیار زیادی وجود دارند که شما را در انجام این حرکات راهنمایی خواهند کرد.

فواید ورزش درمانی

ورزش درمانی یک رشته بسیار جدید در علم پزشکی است که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد. این رشته در سال های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و در بسیاری از دانشگاه های کشور آموزش و ارئه داده می شود. ورزش درمانی فواید بسیار زیادی دارد که از جمله این فواید می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • کسانی که از درد کمر رنج می برند و با مشکل دیسک کمر دست و پنجه نرم می کنند، می توانند از ورزش درمانی استفاده کنند. انجام این فعالیت ها باعث قوی تر شدن فیله کمر خواهد شد و از ایجاد درد در این ناحیه جلوگیری خواهد کرد.
 • یکی از مهم ترین فواید ورزش درمانی برای درمان بیماری آرتروز می باشد. آرتروز زانو یکی از شایع ترین بیماری ها است که مشکلات بسیار زیادی را برای افراد ایجاد می کند. انجام این نوع ورزش ها باعث قوی گشتن زانو خواهد شد و برای درمان بیماری آرتروز بسیار موثر خواهد بود.
 • یکی از مهم ترین فواید ورزش درمانی برای رفع اختلالات مفصلی خواهد بود. مفصل یکی از مهم ترین اعضای بدن است که در انجام حرکت بدنی بسیار موثر خواهد بود. انجام این حرکات باعث بازیابی مفاصل خواهد شد و انعطاف پذیری آن را تا حد بسیار زیادی افزایش خواهد داد.
 • یکی دیگر از فواید و خواص ورزش درمانی در درمان شکستگی استخوان خواهد بود. کسانی که دچار در رفتگی کتف و شکسته شدن استخوان هستند، می توانند که از این حرکات استفاده کنند و اعضای بدن آسیب دیده را تقویت نمایند.
 • یکی دیگر از فواید ورزش درمانی برای درمان بیماری آزار دهنده پارکینسون می باشد. این بیماری عضلات بدن را به مرور زمان تضعیف می کند و انجام این فعالیت ها باعث می شود تا بدن فرد بیمار قوی تر گردد. قوی شدن عضلات باعث می شود تا فرد بیمار کنترل زیادی بر روی مفاصل خود داشته باشد و کار های روزمره خود را بتواند به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

لیست قیمت ورزش درمانی

لیست قیمت ورزش درمانی

ورزش درمانی به حرکاتی گفته می شود که به صورت تخصصی و برنامه ریزی شده انجام می شود. ورزش درمانی شامل مهم ترین حرکات ورزشی است که باعث قادر ساختن اندام های آسیب دیده بدن خواهد شد. این حرکات بیشتر بر روی مهم ترین عضلات بدن تمرکز دارد. این تمرینات بخش مهمی از فعالیت های فیزیوتراپی را تشکیل می دهد و بیشتر برای افرادی مناسب است که دچار ناتوانی های جسمی هستند. نوع ساده این حرکات برای همه افراد مناسب است و نقش مهمی در تقویت استخوان ها خواهد داشت.

قیمت ورزش درمانی در
بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به درجه کیفی این نوع حرکات اشاره کرد. هر چه کیفیت انواع متنوع این حرکات در بیمارستان ها افزایش پیدا
کند، در قیمت گذاری آن نیز موثر خواهد بود. همه افراد تمایل دارند حرکاتی را انجام دهند که قیمت مناسب و کیفیت بالا داشته باشد. با کاهش نرخ این حرکات، تقاضا برای انجام آن در بازار بیشتر خواهد شد.

انجام این حرکات با قیمت مناسب
از طریق مراکز معتبر آن در سراسر کشور امکان پذیر می باشد. لیست قیمت ورزش درمانی نرخ انجام این حرکات را در طول سال های مختلف نشان خواهد داد. این لیست را می توان با مراجعه به وب سایت های تخصصی تهیه کرد. در این لیست نرخ بروز شده انجام ورزش درمانی برای شما عزیزان وجود دارد.

قابلیت های متفاوت ورزش درمانی

ورزش درمانی هدف های مختلفی دارد که مهم ترین آن کاهش درد در مفاصل است. از دیگر اهداف انجام این حرکات می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • یکی از اهداف ورزش درمانی، تقویت قوای جسمانی و جلوگیری عدم ایجاد مشکل در استخوان ها و مفاصل می باشد.
 • از دیگر اهداف انجام این حرکات می توان به کاهش اختلالات جسمانی اشاره کرد. انجام این نوع حرکات موجب قوی تر شدن عضلات خواهد شد و ضعف قوای جسمانی ایجاد شده ناشی از درد را از بین خواهد برد.
 • یکی دیگر از اهداف این حرکات ایجاد احساس شادمانی در افراد خواهد شد. افراد با انجام این حرکات حس بسیار خوبی خواهند داشت و موجب تناسب اندام در آن خواهد شد.

ورزش درمانی به طور کلی قابیلت های متفاوتی دارد که مهم ترین قابلیت آن احساس رضایت خاطر بیشتر در افراد می باشد. انجام این حرکات بدن شما را قوی خواهد کرد و درد های عضلانی را کاهش می دهد. همه ما به دلیل مشغله های کاری فراوان خود دچار مشکلات عضلانی فراوان از جمله کمر درد هستیم.

انجام این حرکات باعث خواهد شد تا بدن شما قوی تر گردد. با تقویت عضلات درد های عضلانی کمتر خواهد شد و افراد احساس آرامش بیشتری خواهند کرد. اگر می خواهید که با ورزش درمانی بیشتر آشنا شوید، بهتر است که به سایت های تخصصی در این زمینه مراجعه کنید و با انجام این حرکات قوای جسمانی خود را افزایش دهید.

تاثیر گذاری ورزش درمانی برای درمان بسیاری از بیماری ها

تاثیر گذاری ورزش درمانی برای درمان بسیاری از بیماری هاورزش درمانی به حرکاتی گفته می شود که برای طیف وسیعی از بیماری ها بسیار مناسب خواهد بود. انجام این حرکات در درمان بیماری های مختلفی موثر خواهد بود. این حرکات برای افراد معلول، افرادی که دچار تصادف شده اند و افرادی که دچار شکستگی استخوان هستند، مناسب خواهد بود. این حرکات شامل دو نوع حرکت حرفه ای و ساده هستند.

حرکات ساده ورزش درمانی را می توان با فیلم های آوزشی به راحتی در منزل انجام داد. نوع حرفه ای این نوع حرکات بهتر است که زیر نظر افراد متخصص صورت گیرد. انجام صحیح این حرکات برای بسیاری از افراد مفید خواهد بود و به درمان بیماری های مختلفی کمک خواهد کرد که از جمله این حرکات می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 • انجام این حرکات برای تنفس هر چه بهتر مفید خواهد بود و باعث تقویت ریه خواهد شد. کسانی که با مشکلات تنفسی مواجه هستند می توانند از این حرکات استفاده کنند.
 • از دیگر تاثیر گذاری های ورزش درمانی برای بیماری های مختلف می توان به تقویت قلب اشاره کرد. انجام این حرکات موجب قوی شدن ضربان قلب افراد می گردد و تنظیم ضربان قلب را منجر خواهد شد.
 • از دیگر فواید این نوع ورزش برای درمان بیماری های گوناگون می توان به کاهش درد های عضلانی اشاره کرد. انجام این حرکات باعث قوی شدن بسیار زیاد بدن خواهد شد.
 • یکی دیگر از تاثیر گذاری های این حرکات در درمان بیماری ام اس می باشد. بیماری ام اس عضلات بدن را تضعیف می کند و انجام این نوع فعالیت ها باعث قوی گشتن استخوان ها خواهد شد.
 • کسانی که دچار سکته مغزی شده اند در انجام کار های ساده و روز مره خود دچار مشکل می شوند. این افراد می توانند با ورزش درمانی و در طول زمان مشخص این حرکات را به مرور انجام دهند. انجام این کار ها باعث قوی تر گشتن مغز خواهد شد.
 • از دیگر تاثیر گذاری های این نوع ورزش برای درمان بیماری پارکینسون می باشد. افرادی که به پارکینسون مبتلا هستند دچار رعشه خواهند شد. این حرکات به تقویت دست آن ها کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

سلامتی ریه ها با انجام مداوم ورزش درمانی

ریه یکی از مهم ترین عضلات بدن است که وظیفه تنفس هر چه بهتر را بر عهده دارد. ریه نقش مهمی در سالم ماندن دیگر اعضای بدن دارد و سلامت آن در گرو انجام حرکات ورزشی خواهد بود. افرادی که در شهر های بزرگ زندگی می کنند همواره درگیر هوای آلوده هستند و برای مراقبت از ریه های خود مجبور هستند در روز های آلوده در منزل خود بمانند. هوای آلوده باعث تضعیف ریه ها خواهد شد و تأثیر ورزش درمانی برای مراقبت از ریه ها بسیار موثر خواهد بود. سلامت فرد در گرو ریه سالم خواهد بود و همه افراد باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند.

یکی از مهم ترین فعالیت هایی که برای سلامت ریه ها بسیار موثر خواهد بود، ورزش درمانی است. انجام این حرکات باعث قوی شدن ریه ها می گردد و تنفس افراد را بسیار راحت تر می کند. اگر شما نیز به سلامت ریه های خود اهمیت می دهید، می توانید با انجام این حرکات ریه های خود را قوی تر کنید. این نوع ورزش ها با توجه به سن افراد انجام می شود و هر یک از افراد ورزش های مخصوص به خود را دریافت می کنند. مراکز ورزش درمانی ارائه کننده بهترین و جدید ترین حرکات ورزشی هستند. این حرکات بیشتر شامل حرکات بدن سازی است و برخی از آن ها بسیار ساده می باشد. با انجام این حرکات سلامت ریه های خود را تضمین کنید.

مراکز اصلی ورزش درمانی در کشور

مراکز اصلی ورزش درمانی در کشورورزش درمانی شامل حرکات استقامتی بسیار تاثیر گذار است که در درمان بیماری های مختلفی موثر خواهد بود. انجام ورزش درمانی باعث افزایش دامنه حرکات و کشش بافت نرم عضلات خواهد شد. این نوع ورزش ها شامل سه نوع دامنه حرکات می شوند که از این موارد می توان گزینه های زیر را نام برد:

 • دامنه حرکتی فعال: این نوع حرکات شامل ورزش هایی است که تنها بر روی یک نوع مفصل تمرکز دارد.
 • دامنه حرکتی غیر فعال: این نوع حرکات شامل ورزش هایی است که توسط خود بیمار صورت می گیرد.
 • دامنه حرکتی فعال کمکی: این نوع حرکات شامل ورزش هایی است که هم توسط خود فرد و هم توسط دستگاه صورت می گیرد.

در حال حاضر در ایران مراکز بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه عرضه این نوع فعالیت ها تخصص دارند. این مراکز از اصلی ترین مجموعه های ارائه دهنده این فعالیت ها می باشند و در این مورد از افراد کارآزموده استفاده می کنند. این افراد تخصص لازم را در این زمینه دارند و اغلب در رشته فیزیوتراپی تحصیل کرده اند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به این مراکز این فعالیت ها را با بهترین قیمت انجام دهید.

انجام این حرکات شامل دوره های مختلف چند روزه است و این دوره ها مطابق با نوع بیماری فرد تجویز می گردد. بیمارستان ورزش درمانی یکی از مهم ترین این مراکز است که این دوره های انجام این حرکات را با کمترین هزینه ارائه می کنند. قابلیت ورزش درمانی برای درمان بیماری های مختلف بسیار زیاد است و باعث کاهش درد مفاصل خواهد شد. شما عزیزان می توانید برای شرکت در این دوره ها به این مراکز مراجعه کنید و ثبت نام خود را با پرداخت هزینه های اولیه انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138104247
شماره ثابت: 03132687125
شماره ثابت: 03132687126
شماره فکس: 03132687126
آدرس کانال: Iranianphysiotherapy@

مطلب پیشنهادی

آخرین تعرفه ورزش درمانی در ایران

خوشبختانه امروزه با پیشرفت دانش بشری و تداوم در استقبال مردم ازرشته های ورزشی هم چون پیلاتس وانجام حرکات کششی و استقامتی ساده و حرفه ای ... به صورت ناخودآگاه وا

پاسخی بگذارید