فیزیوتراپی
خانه / فیزیوتراپی / انواع فیزیوتراپی در اصفهان بصورت سرپایی

انواع فیزیوتراپی در اصفهان بصورت سرپایی

فیزیوتراپی به معنی درمان فیزیک بدن، با استفاده از فیزیک است. این علم، درد و اختلالات حرکتی به وجود آمده، بر اثر حوادث یا هر علت دیگری را درمان می کند. هر شهر، نیاز به یک مرکز فیزیوتراپی دارد؛ تا به بهبود کیفیت زندگی انسان ها، با پیشگیری و درمان کمک کند. مراکز فیزیوتراپی در اصفهان، با بهترین تجهیزات لازم این امر، برای بستری یا در صورت نیاز به صورت سرپایی، در خدمت بیماران هستند؛ تا علاوه بر اینکه از نظر فیزیکی به آن ها امداد برسانند، بلکه از نظر روحی و اجتماعی، فرد آسیب دیده یا در معرض آسیب را، به بهترین سمت احوال، هدایت کنند.

انواع فیزیوتراپی در اصفهان بصورت سرپایی

فیزیوتراپی مختص چه اندام هایی می باشد؟

فیزیوتراپی مختص چه اندام هایی می باشد؟گاهی آسیب و اختلال در اندام های حرکتی، طوری است که باید درمان، مقطعی و یا زمان بندی شده صورت بگیرد؛ که پس از آن دیگر نیازی به فیزیوتراپی نیست؛ بلکه بهتر است برای پیشگیری به تمرینات ادامه داد.

اما گاهی پیش می آید که درمان، باید به طور دائم و همیشگی ادامه یابد.
در این حالت، فیزیوتراپیست، با معاینه و پس از بررسی اعضای درگیر بیمار، برنامه ای مدون، آماده و تنظیم می کند؛ تا این تمرینات توسط فرد بیمار، برای بهبود یافتن ادامه پیدا کند؛ که یا به صورت مراجعات متعدد به کلینیک است، یا به شکل سرپایی.

آسیب می تواند به بسیاری از اعضای بدن وارد شود؛ که در نتیجه، درمان با فیزیوتراپی هم، در اعضای مختلف بدن انجام می شود؛ به طور کلی آن ها را بیان می کنیم:

  • مفاصل بدن
  • عضله و ماهیچه ها
  • بافت های نرم موجود در بدن

اگر درمان بعد از آسیب، فوری شروع شود، آسیب دیده خیلی زود درمان شده، درد قطع می شود و فرد توانایی های خود را باز می یابد.

قیمت فیزیوتراپی زانو در اصفهان

قیمت فیزیوتراپی زانو در اصفهانمتخصصان آموزش دیده برای فیزیوتراپی، معالجات درمان را بر عهده دارند؛ که بدون نیاز به ارجاع از متخصص دیگری، می توان به آن ها مراجعه کرد و از علم ایشان بهره برد.
قدرت بدنی بالا برای تمرینات بیمار، صبر و روابط اجتماعی خوب، از ویژگی های لازم، برای فیزیوتراپیست است؛ که متخصص را به بیمار پیوند می دهد؛ و توانایی معالجه مشکل را به او می بخشد.

آسیب به زانو و بعضا تعویض مفصل آن، بعد از عمل جراحی لازم، نیاز به فیزیوتراپی دارد؛ که در حین بستری بودن، یا در منزل و کلینیک ها، به شکل سرپایی انجام می گیرد.
فیزیوتراپی زانو، باعث به دست آوردن مجدد توان راه رفتن و حرکت بیمار می شود؛ که این پیشرفت در فرد آسیب دیده، می تواند به بازگشت او، به زندگی روزمره خود کمک کند.

قیمت فیزیوتراپی، بسته به اقدامات لازم متخصص، استفاده از تجهیزات مختلف و میزان جلسات فیزیوتراپی می تواند تغییر کند.
اما یکی از راه های بسیار مناسب و به صرفه، به خصوص برای افرادی که باید تمرینات برنامه ریزی شده داشته باشند، و مراجعات متعدد دارند؛ استفاده از نوبت اینترنتی است، که گاهی تا ۹۰ درصد تخفیف، به خود اختصاص می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138104247
شماره ثابت: 03132687125
شماره ثابت: 03132687126
شماره فکس: 03132687126
آدرس کانال: Iranianphysiotherapy@

مطلب پیشنهادی

فیزیوتراپی رباط صلیبی با قیمت مناسب

یکی از مشکلاتی که از زبان بسیاری از ورزشکاران خصوصا فوتبالیست ها می شنویم، آسیب رباط صلیبی آنها طی بازی است. به دلیل بی ثباتی و درد ناشی از پارگی این رباط در با

پاسخی بگذارید